Aliuminio langų priežiūra

Aliuminio langų priežiūra

Aliuminio langų priežiūra

Aliuminio langų priežiūra. Nesvarbu ar Jūsų namuose – dideli ir platūs, ar standartinio dydžio langai, jų funkcija išlieka ta pati – suteikti šviesos ir jaukumo Jūsų namams. Kuo didesni langai, tuo daugiau natūralios šviesos patenka į Jūsų namus. Tačiau tam, kad ta šviesa efektyviai prasiskverbtų į Jūsų namų erdves, svarbu, kad langai būtų švarūs. Nesvarbu kokios medžiagos langų profiliai naudojami, stiklus valyti reikės vis tiek. Tačiau kitų priežiūros darbų mediniams ar plastikiniams langams gali prireikti daugiau, nei aliuminiams langams. Todėl norime Jums papasakoti kaip reiktų prižiūrėti pastaruosius, kad galėtumėte reprezentatyvia jų išvaizda džiaugtis metų metus.

Aliuminio langų priežiūra – stiklų valymas

Svarbiausia dalis langų valyme yra švariai išvalyti pačius stiklus. Aliuminio langų stiklų valymas niekuo nesiskiria nuo bet kokių kitų langų stiklų valymo. Tam rekomenduojame naudoti minkšto audinio šluostę bei langų valymo skystį ar namuose pasiruoštą priemonę (pavyzdžiui vandens ir acto mišinį, abi dedamąsias sumaišius santykiu 1:1). Stiklus pirmiausia nuvalykite nuo dulkių, žiedadulkių bei kitų apnašų sausa šluoste. O tuomet supurkškite stiklus valymo skysčiu ir leiskite kelias sekundes skysčiui atlikti savo darbą – ištirpinti purvus. Tuomet langus išvalykite minkšta šluoste, sukamaisiais judesiais, nusausindami ir surinkdami nešvarumus. Atidžiai braukite palei lango rėmus, kad gerai nusausintumėte ir nepaliktumėte sustumtų purvo sluoksnių.

Langų rėmų valymas

Langų rėmus taip pat būtina nuvalyti, kadangi ant jų taip pat kaupiasi nešvarumai. Tam taip pat galite naudoti tą patį langų valymo skystį ar namuose pasigamintą priemonę. Nenaudokite jokios agresyvios chemijos, kadangi tai gali pakenkti bet kokio tipo langams. Valymui rekomenduojame naudoti minštas šluostes, pvz. mikropluošto. Kadangi kietos, abrazyvios šluostės gali subraižyti tiek stiklo, tiek rėmo paviršiu.

Jeigu norite, kad aliuminio langų rėmai blizgėtų it nauji, po valymo galite patepti juos specialiai aliuminio paviršiams valyti skirta priemone. Kuri tuo pačiu ir sukurs apsauginį sluoksnį, neleisianti kauptis purvams. Tačiau to daryti tikrai nėra būtina.

Vyrių bei kitų dalių sutepimas

Šis priežiūros etapas tikrai nebus atliekamas dažnai. Tačiau pravartu retsykiais, kartą metuose, valant langus, sutepti varstomas langų dalis – spynas, vyrius ir kt. Tai padės užtikrinti, kad langai lengvai ir sklandžiai darinėsis, sandariai užsidarys. Ir, žinoma, tokiu būdu užtikrinsite, kad langai Jums dar ilgiau tarnaus. Tam galite naudoti specialiai aliuminio profiliams skirtus silikoninius tepalus.

Jokio šlifavimo, lakavimo, dažymo ar reguliavimo

Kokybiškai suprojektuoti ir sumontuoti langai nepakeis savo formos, neišsikreips, o keičiantis metų laikams, jų nereikės reguliuoti, siekiant sugrąžinti sandarumą. Aliuminis nereaguoja į temperatūros pokyčius, drėgmę ar šaltį. Jis taip pat nerūdija, nesilupa nuo jų dažnai. Todėl jų nereikia periodiškai šlifuoti, perdažyti ar perlakuoti. Nekinta jų spalva, todėl jie visuomet atrodo tvarkingai ir gražiai.

Jeigu Jums sumontuoti langai prarado sandarumą, sunkiai varstosi ar kilo kitų problemų, susisiekite su Jūsų langus montavusia kompanija ir paprašykite jų sutvarkyti. O jeigu norite langų, su kuriais niekada nekils problemų – susisiekite su mumis. PRODUCTION LINE yra pasiruošusi suteikti Jums visą informaciją, konsultacijas, suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti Jums reikalingus langus. Susisiekite šiais kontaktais ir aptarkime.

 

Dalintis: