Aliuminio langai

Aliuminio langai

Aliuminio langai tampa vis populiaresni rinkoje, dėl savo funkcionalumo, ilgaamžiškumo ir aukštos kokybės. Tokio tipo langai suteikia laisvę kūrybai, statant ir įsirengiant savo svajonių namus. Netradiciniai architektūriniai sprendimai, daugybė natūralios šviesos namams ir visiškas saugumas – tai tik keletas aliuminio langų privalumų, apie kuriuos turite žinoti.

Aliuminio langai - stilingas ir patikimas pasirinkimas

Aliuminio langų privalumų išties galima įvardyti ne vieną. O svarbiausia – kad jie apima visus, langams keliamus reikalavimus – grožį, kokybę, ilgaamžiškumą ir lengvą priežiūrą. Aliuminis ypač patinka šiuolaikiniams architektams, kadangi leidžia kurti projektus, kuriuose daug stiklo ir mažai matomo profilio.

Dėl šių priežasčių aliuminis lenkia tiek medį, tiek plastiką. Lyginant su aliuminiais, mediniai langai reikalauja daugiau priežiūros, plastikas apriboja gabaritus, ne toks atsparus išorės veiksniams – pvz. saulei.

Netradiciniai dizaino sprendimai

Neapsiribokite standartiniais langų išmatavimais ir dizainu. Dideli, platūs, daugybę saulės šviesos į patalpas įleidžiantys langai įmanomi su aliuminio profiliais.

Vizualus erdvės išdidinimas

Didelių, nestandartinių dydžių langų dėka, net ir nedidelės patalpos vizualiai tampa erdvesnės. Į jas patenka daugiau saulės šviesos, namai tampa jaukesni, šiltesni.

Patikima termoizoliacija

Aliuminio langų dėka, šiluma patalpose efektyviai sulaikoma. Taip sukuriant visišką komfortą namuose bei sutaupant šildymo sąskaita. Pasirinkus didelius langus, saulė natūraliai taip pat prišildo namus.

Nestandartinų dydžių langai

Norint didelių langų, geriausia rinktis aliuminio profilį. Plastikas ir medis neatitinka standumo reikalavimų - nuo didelio svorio ilgainiui išlinksta ir praranda stabilumą.

Ilgaamžiškumas ir ekologija

Aliuminio profilio langai atsparūs išorės poveikiui, neišsikreipia, konstrukcija nepakeičia formos, nesusilanksto, todėl tarnaus Jums daugybę metų. Aliuminis yra 100% perdirbamas, draugiškas gamtai.

Lengva priežiūra

Langai iš aliuminio nereikalauja periodinio perdažymo, kurio reikia mediniams langams. Taip pat jiems nereikalinga konstrukcijų korekcija. Todėl tokių langų priežiūra - itin paprasta.

Statotės namus, biurą ar sodybą ir svajojate apie netradicinius sprendimus? Daugybę saulės šviesos, plačius ir aukštus langus? Netradicines formas ar spalvas?

O galbūt norite standartinių išmatavimų, tvirtų ir patikimų langų? Visais atvejais „Production line” – Jūsų paslaugoms. Teikiame projektavimo ir gamybos paslaugas. Pasitelkiame ilgametę gamybinę patirtį. Įsiklausome į savo klientų pageidavimus bei vizijas. Aptariame geriausius architektūrinius sprendimus bei jų įgyvendinimo galimybes. Susisiekite ir aptarkime Jūsų poreikius!