Vidinės sienų pertvaros

Vidinės sienų pertvaros

Vidinės sienų pertvaros suteikia laisvės architektūrinei kūrybai bei stiliaus, šviesos ir modernumo Jūsų patalpoms. Vidinių pertvarų dėka, galite sukurti naujas patalpas, kurioms atsirado poreikis ir jų iki šiol nebuvo projekte. Galite sukurti ir atskirti naujus posėdžių ar poilsio kambarius. Sukurti naujus kabinetus, atskirti skirtingas funkcijas atliekančias ervdes.

Aliuminio pertvaros pasižymi šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis. O konstrukcija, kurios didžiąja dalį užima stiklas, net ir nedidelėse patalpose išlaikys erdvės pojūtį. Leis sklisti natūraliai šviesai ir nereikalaus papildomo apšvietimo. Ko reiktų darant gipsines ar kitas aklinas pertvaras.

Reikia aliuminio pertvarų? Mes – Jūsų paslaugoms.

Vidinės sienų pertvaros - taupo vietą ir atrodo stilingai

Vienas didžiausių aliuminių pertvarų privalumų – jos taupo vietą. Kadangi aliuminio konstrukcija gali būti išties siaura. Kitaip nei gipso kartono ar medžio. Stiklo ir aliuminio duetas atrodo stilingai ir lengvai įsilieja į bet kokio stiliaus interjerą. Vizualiai nesumažinant erdvės. O prireikus daugiau privatumo – pasitelkiami dar stilingesni sprendimai. Pavyzdžiui, pakabinant garsą izoliuojančias, stilingas užuolaidas. Kurių pagalba patalpoms galima įnešti savitą, išskirtinį stilių. Kartu su pertvaromis derinamos aliuminio durys ar stumdomos durų sistemos, leidžia harmoningai sukurti atskiras erdves namų ar biuro patalpose.

Sienų pertvaros - patalpų formavimui ir erdvių atskyrimui

Funkcionalios aliuminio konstrukcijų pertvaros gali pasitarnauti dvejopai – tiek suformuojant patalpų viduje naujas erdves, tiek vizualiai jas padalinant. Bet nesuformuojant uždarų patalpų. Tokios pertvaros itin parankios, norint maksimaliai išnaudoti erdvę. Pavyzdžiui, atskiriant darbo kampelį studijos tipo bute. Ar valgomojo erdvę biuro patalpose. O galbūt – vaikų žaidimų erdvę kavinėje. Aliuminio profiliai gali būti įvairiausių spalvų. Todėl pertvarų pritaikymo galimybių – begalė.

Tuo tarpu, prireikus atskiro kabineto įrengimo ar daugiau posėdžių kabinetų biuro patalpose – pertvarų pagalba galima tai lengvai padaryti. Pasitelkus stumdomas durų sistemas, erdvė išnaudojama maksimaliai naudingai. Atrodo stilingai, jaukiai ir moderniai. O jų įrengimas nereikalauja daug laiko, tačiau leidžia sukurti ir įgyvendinti parankiausius sprendimus. Susisiekite su mumis ir aptarkime Jūsų viziją. Siūlome projektavimo ir gamybos paslaugas.