Alternatyvios saulės modulių montavimo sistemos

Alternatyvios saulės modulių montavimo sistemos – tai tvirtinimo sistemos, kurias, pritaikius visų tipų saulės moduliams, galima montuoti ne ant stogo, bet ant pastato sienų.

Alternatyvios sistemos padeda išspręsti daugybę klientams kylančių problemų. Ypač – kai nėra galimybės saulės modulių montuoti ant stogo. Planuojate įsirengti saulės modulius, tačiau norite tai padaryti ne tik ant stogo? Susisiekite su mumis ir mes Jums pasiūlysime geriausius sprendimus.

Saulės modulių montavimo sistemos

Alternatyvios saulės modulių montavimo sistemos - sprendimas, kai nėra galimybės modulius įrengti ant stogo

Alternatyvias tvirtinimo sistemas sukūrėme ir atlikome reikalingus saugumo testus. Todėl galime pasidžiaugti, kad jų dėka galime išspręsti daugybę, su saulės modulių montavimu susijusių, klientams kylančių problemų. Ar net užbėgti kai kurioms problemoms už akių.

  1. Kai saulės modulių sistemų įrengimas ant stogo negalimas dėl stogo apkrovų. Montuojant saulės elektrines ant pastatų stogų, privaloma įvertinti stogo apkrovą ne tik dėl saulės elektrinių svorio, tačiau ir dėl lietuviško klimato. Ant stogo susikaupus apie 30 cm sniego storiui, stogas apkraunamas papildomais 600 kg svorio. 10 kw saulės elektrinių modulių apkrovimas stogui daugeliu atvejų viršys 1 000 kg. Toks svoris viršys leistiną apkrovos normą ir stogas gali tiesiog neatlaikyti. 
  2. Kai saulės modulių sistemų įrengimas ant stogo negalimas dėl netinkamos stogo dangos – šis punktas šiek tiek yra susijęs ir su pirmu – apkrova. Netinkama stogo danga neatlaiko saulės modulių svorio, o pasekmės dažnu atveju yra skylančios stogo čerpės ar profiliai.
  3. Kai norisi padidinti turimą saulės jėgainę, bet ant stogo jau nebėra vietos. Montuojant alternatyviose vietose – ant fasado, padidinama turima saulės jėgainė ir kartu suteikiama modernumo fasadui.
  4. Kai fasadas estetiškai atrodo prastai, tačiau nesinori investuoti į jo atnaujinimą. Montuojant saulės modulius ir savotiškai atnaujinamas fasadas ir kaupiama saulės energija.
Saulės modulių tvirtinimo sistemos

Partnerių pasitikėjimas

Džiaugiamės jog mumis pasitiki mūsų partneriai, didžiausia saulės modulių gamintoja Šiaurės Europoje – SoliTek! Pritaikius alternatyvias saulės modulių tvirtinimo sistemas, saulės elektrinė įrengtos būtent jų naujose gamybinėse patalpose.

Gaminame ir projektuojame gaminius iš aliuminio. Nuo vidinių pertvarų iki fasado sistemų. Susisiekite su mumis ir mes, pasitelkę ilgametę darbo patirtį, padėsime Jums išsirinkti Jūsų poreikius geriausiai tenkinantį variantą.