Konstrukcijos apsaugančios nuo įsilaužimo

Konstrukcijos, apsaugančios nuo įsilaužimo – tam, kad Jūsų namuose būtų jauku ir saugu. Aliuminis  – itin tvirta ir atspari medžiaga. Kurios neveikia aplinkos sąlygos, jis nesideformuoja, nekeičia savo formos. Todėl aliuminio langai ir durys savaime yra saugus ir patvarus pasirinkimas.

Galime pasiūlyti Jums ir papildomas apsaugas nuo įsilaužimo. Užrakinimo taškai, rankenos su cilindrinėmis spynomis – tai tik keletas galimų variantų, kurių dėka Jūs ir Jūsų turtas bus apsaugotas nuo įsibrovėlių. Susisiekite su mumis ir aptarkime Jūsų poreikius.

Konstrukcijos, apsaugančios nuo įsilaužimo

Konstrukcijos, apsaugančios nuo įsilaužimo - tiek langams, tiek durims, tiek stumdomoms durų sistemoms

Dideli langai, stiklinės durys suteikia namams daug šviesos ir jaukumo. Tačiau žinome, kad dažnai klientai dvejoja dėl jų sukuriamo saugumo. Bijant, kad įsibrovėliams stiklas ar aliuminio durys bus lengvai įveikiamos. Galime nuraminti ir pasiūlyti daugybę sprendimų, kurių dėka savo namuose galėsite pasijusti lyg saugiausioje tvirtovėje:

  • Pagrindinių namų durų saugumą galime padidinti papildomais vyriais, anti-pakilimo blokais ar net neveikiančiais varžtais. Taip bus neįmanoma iškelti durų varčios iš staktos ir įsilaužti į Jūsų namus.
  • Pasirinkus daugiataškį užraktą su trimis arba penkiais užrakinimo taškais, galėsite papildomai užrakinti visas atidaromas duris.
  • Langams pasirinkus aukštos kokybės saugų stiklu, galėsite būti tikri, kad šie taps neįveikiami.
  • Stumdomi aliuminio langai ir durys gali būti su papildomomis tvirtinimo detalėmis, suteikiančios dar daugiau apsaugos.
  • Be šių saugos komponentų, vamzdiniai įstiklinimo karoliukai užtikrina, kad stiklo plokščių nebūtų galima nuimti nuo profilio.

Šie ir dar daugybė kitų sprendimų gali būtų Jūsų namų saugumo garantu.

Konstrukcijos apsaugančios nuo įsilaužimo

Grožio ir saugumo duetas

Aliuminiai langai, durys ar stumdomos durų sistemos suteiks Jūsų namams stiliaus, modernumo ir jaukumo. O mūsų siūlomos papildomos konstrukcijos pridės ir papildomo saugumo. Tam, kad savo namuose jaustumėtės jaukiai ir saugiai.

Daugiau nei 10 metų  darbo su aliuminio konstrukcijomis patirtis leis Jums pasiūlyti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį variantą. Tiek naujų namų įrengimui tiek senųjų atnaujinimui. Pasirūpinsime tiek techninių sprendimų parinkimu, tiek projektavimu, tiek gamyba ir montavimu.