Aliuminio durys

Aliuminio durys – tai saugumo, stiliaus ir ilgaamžiškumo sąjunga. Leidžianti Jums susikurti išskirtinio dizaino duris, pasižyminčias ne tik patrauklia išvaizda, bet ir išskirtinėmis termoizoliacinėmis savybėmis. Tokio tipo durys tarnaus Jums daugybę metų. Kadangi yra maksimaliai atsparios aplinkos poveikiui.

Net ir po daugybės metų naudojimo, konstrukcija nesideformuos, nepakis dėl oro sąlygų poveikio. Durys visuomet atrodys estetiškai ir varstysis lengvai.

Susisiekite su mumis ir mes suteiksime visą Jums reikiamą informaciją. Bei padėsime išsirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkančias duris.

Aliuminio durys

Aliuminio durys - bet kokio tipo pastatams ir fasado apdailos stiliams

Aliuminio durys pasižymi daugybe funkcinių savybių. Tokių kaip šilumos sulaikymas, atsparumas aplinkos poveikiui bei ilgaamžiškumas. Tačiau jų populiarumą lemia ir tai, kad durys gali lengvai prisitaikyti prie bet kokio interjero ir fasado apdailos stiliaus. Tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus ar minimalistinio, skandinaviško.

Kaip ir aliuminio langai, durys iš aliuminio – itin mėgstamos architektų. Kadangi leidžia įgyvendinti netradicinius sprendimus, pasitelkiant platų spalvų asortimentą. Bei galimybę pagaminti nestandartinių išmatavimų ar dizaino duris.

Gali būti be stiklo, su nedideliu stiklu ar beveik visiškai stiklinės, su siauru aliuminio profiliu. Taip į namus ar verslo patalpas įleidžiant dar daugiau saulės šviesos, erdvės pojūčio ir jaukumo. Skirtingai nei medis ar plastikas, aliuminio profilis gali atlaikyti didelį svorį ir ilgainiui nepakeičia formų, nesideformuoja. Todėl jei turite viziją namų, kuriuose nuo ryto iki vakaro supasi saulės spinduliai – mūsų kuriami gaminiai iš aliuminio padės Jums įgyvendinti tokį svajonių projektą.

Sprendimai tiek vidui, tiek išorei

Durys iš aliuminio profilių, gali būti naudojamos tiek patalpos viduje, tiek išorėje. Sukuriant harmoningą stilių, bei garso ir šilumos izoliaciją. Durys iš aliuminio atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. O savo ilgaamžiškumu pralenkia tiek medines, tiek plastikines duris.

Aliuminis vizualiai puikiai dera tiek su stiklu, tiek su medžiu, plytomis ar betonu. Todėl kad ir kokį stilių pasirinksite namams, biurui ar kitoms verslo patalpoms, visais atvejais galime sukurti aliuminio duris, kurios idealiai derės.