Įgyvendinti projektai verslo sektoriuje

Saulės modulių tvirtinimo sistema ant pastato sienų

PRODUCTION LINE sukurta saulės modulių tvirtinimo sistema (SMTS) ant pastatų sienų yra nestandartinis produktas, skirtas padėti tiems, kurie nori įsirengti saulės modulius, bet neturi galimybės jų montuoti ant stogo. Ši sistema buvo sukurta bendradarbiaujant su SOLitek, saulės modulių gamintoju.

Ne visi pastatai yra tinkami saulės moduliams ant stogo montuoti. Pavyzdžiui, kai kurie pastatai turi stogus, bet jie yra per maži ar pernelyg sudėtingi, kad būtų galima ant jų montuoti saulės modulius. Tokiu atveju geriausia išeitis – montuoti saulės modulius ant pastato sienų.

Alternatyvių saulės modelių sistemų panaudojimas SoliTek pastato fasadui

PRODUCTION LINE buvo pavesta sukurti sistemą, kuria būtų galima saugiai ir efektyviai montuoti saulės modulius ant pastatų sienų. Sistema turėjo būti suprojektuota ir pagaminta taip, kad atitiktų saulės modulių specifikacijas, atitiktų fasado apdailos tvirtinimo, ir tolimesnio aptarnavimo reikalavimus. Taip pat buvo suformuotas ir estetinis reikalavimas – ant sienų sumontuotų saulės modulių plokštuma negalėjo skirtis nuo stiklo fasado plokštumos ir sukurti vientisą vaizdą.

Užduotis

Sprendimas

PRODUCTION LINE sukurta sistema susideda iš dviejų pagrindinių dalių:

  • Fasado tvirtinimo sistemos, kuri yra naudojama saulės moduliams tvirtinti prie pastato sienos.
  • Saulės modulių tvirtinimo sistemos, kuri yra naudojama saulės moduliams pritvirtinti prie fasado tvirtinimo sistemos.

Fasado tvirtinimo sistema (SMTS) yra pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio ir yra atspari korozijai bei oro sąlygoms. Sistema suprojektuota taip, kad būtų galima ją pritaikyti prie įvairių pastatų sienų tipų ir būtų lengvai aptarnaujama. Taip pat statybos producijos sertifikavimo laboratorijoje su šia sistema atlikti reikiami testai, kurie patvirtina (SMTS) laikančiąsias savybes ir suteikia galimybę saugiai ir atsakingai panaudoti saulės modulių tvirtinimo ant pastato sienų (SMTS) sistemą  statyboje.  

PRODUCTION LINE sukurta (SMTS) buvo sėkmingai panaudota BOD pastato Vilniuje saulės moduliams montuoti. Sistema atitiko ir viršijo visus estetinius ir labotaroninius reikalavimus bei  užtikrino saugų, efektyvų saulės modulių montavimą, eksploataciją bei aptarnavimą.

Rezultatas

Privalumai

PRODUCTION LINE sukurta saulės modulių tvirtinimo sistema (SMTS) turi šiuos privalumus:

  • Tinka įvairiems pastatams, net ir tiems, kurie neturi galimybės saulės modulius montuoti ant stogo.
  • Užtikrina saugų ir efektyvų saulės modulių montavimą, eksploataciją bei aptarnavimą.
  • Atspari korozijai ir oro sąlygoms.
  • Yra sertifikuota Statybos produkcijos sertifikavimo laboratorijoje
PRODUCTION LINE sukurta saulės modulių tvirtinimo sistema (SMTS)  yra novatoriškas produktas, kuris padeda tiems, kurie nori įsirengti saulės modulius, bet neturi galimybės jų montuoti ant stogo. Sistema yra saugi, efektyvi, nesudėtingai montuojama, atspari korozijai bei oro sąlygoms, ją paprasta prižiūrėti ir aptarnauti.

Yelowstone administracinio pastato langų bei fasadinių sistemų projektavimas, gamyba ir montavimas

PRODUCTION LINE™ buvo atsakinga už Yelowstone administracinio pastato Vilniuje, Jasinskio gatvėje, langų bei fasadinių sistemų projektavimą, gamybą ir montavimą. Projekto tikslas buvo įgyvendinti aukščiausius šiuolaikinius administracinių pastatų langų iš aliuminio reikalavimus: saugumą, komfortą, estetinį vaizdą ir tvarumą.

"Yellowstone" verslo centras

Danės krantas - daugiabučiai gyvenamieji namai

PRODUCTION LINE™ komanda buvo atsakinga už Danės kranto gyvenamųjų namų Klaipėdoje langų, durų ir fasadinių sistemų projektavimą, gamybą ir montavimą.

Projekte numatyti dideli langai, kurie užtikrina gerą natūralų apšvietimą ir vėdinimą. Langai taip pat buvo suprojektuoti taip, kad būtų paprasta naudotis ir būtų saugūs vaikams.

Danės krantas daugiabučių kvartalas

Įgyvendinkime Jūsų projektą

Susisiekite ir aptarkime bendradarbiavimo galimybes