Stumdomų durų sistemos

Stumdomų durų sistemos

Stumdomų durų sistemos – modernus, stilingas ir patvarus sprendimas Jūsų namams ar verslui. Puikiai tinkantis tiek laukui, tiek vidaus patalpoms. Platus standartinių ir nestandartinių dydžių pasirinkimas, leidžia sistemas rinktis tiek naujai statomiems namams, tiek renovuojamiems seniems. Taip įnešant modernumo, elegancijos ir inovatyvių sprendimų į bet kokios paskirties pastatą.

Stumdomų durų sistemos - įsiledžia daugiau šviesos ir sulaiko šilumą

Renkantis duris savo naujai statomiems ar renovuojamiems namams ar biurui, galite rinktis iš keleto skirtingų sprendimų iš aliuminio. Galite rinktis aliuminio duris arba stumdomas durų sistemas. Tiek vienas, tiek kitas variantas yra išties patvarus ir ilgaamžis. Tačiau stumdomos sistemos pasižymi ir keletu išskirtinių privalumų.

Mažiau triukšmo

Stumdomos durys juda ypatingai tyliai. Ir, net esant skersvėjui patalpose, niekada netrinktels. Todėl jų dėka, patalpose bus išties tyliau.

Daugiau natūralios šviesos patalpose

Slankiojančios durys gali būti itin siauro profilio. Todėl, naudojant jas vidaus patalpose, į jas lengvai pateks dienos šviesa. Taip sukuriant jaukumą ir sutaupant elektros energijos apšvietimui.

Sutaupoma vietos

Įrengiant patalpas, baldų išdėstymas derinamas prie durų, paliekant vietos joms atsidaryti. Stumdomoms sistemoms šios vietos nereikia.

Nestandartiniai ir netradiciniai sprendimai

Aliuminio profilių dėka, galime suprojektuoti ir pagaminti nestandartines sistemas. Kurios suteiks išskirtinumo ir originalumo Jūsų namams ar biurui.

Tvirtos konstrukcijos

Aliuminis - atsparus aplinkos poveikiui, nekeičia savo formos ir nesideformuoja. Todėl galite būti tikri, kad išliks sandarus ir visuomet lengvai ir sklandžiai slankios.

Saugumas vaikams ir augintiniams

Stumdomos durys, skirtingai nei įprastos, savaime neužsitrenkia. Todėl galite būti ramūs dėl savo vaikų ir augintinių. Šiems nelieka pavojaus užsitrenkti ir prisispausti pirštukus.

Svarstote apie stumdomas durų sistemas savo namams ar biurui? Turite klausimų, trūksta informacijos?

Stumdomų durų sistemos – mūsų sritis. Jas projektuojame ir gaminame. Todėl galime Jums atsakyti į visus kylančius klausimus ir padėti išsirinkti bei apsispręsti. Galime pasiūlyti platų spalvų pasirinkimą, kuris moderniai ir stilingai papildys Jūsų namų ar biuro interjerą ar eksterjerą. Sistemos tvirtos ir ilgaamžės, lengvai prižiūrimos ir ilgai tarnaujančios.
Susisiekite konsultacijai.