Aliuminio fasadai

Aliuminio fasadai

Aliuminio fasadai – itin plačiai pritaikomos ir tinkančios tiek namų, tiek komercinės paskirties patalpų įrengimui. Leidžiančios sukurti įspūdingai atrodančius, išskirtinius ir stilingus pastatus.  Pasitelkus architektūrinius sprendimus, galime padėti įrengti moderniausius statinius. Kurie taps įsimintinais ir klientus pritraukiančiais verslo ir paslaugų teikimo taškais. Ar stilingais ir jaukiais namais. Užpildytais saulės šviesa ir šiluma.

Fasadų sistemos, pagamintos iš aliuminio, itin mėgstamos architektų. Kadangi suteikia laisvę kurti netikėčiausius, netradicinius projektus. Stiklinius stogus, arkas, kupolus, stiklines sienas ar jų epizodus. Neįsispraudžiant į formų, spalvų ar išmatavimų ribas. Aliuminio sistemos – nepaprastai tvirtos. Todėl leidžia sukurti įspūdingų išmatavimų konstrukcijas.

Turite idėją ir reikia pagalbos jos įgyvendinimui? Mes – Jūsų paslaugoms.

Aliuminio fasadai - patvarus ir ilgaamžis pasirinkimas

Aliuminio konstrukcijos – atsparios aplinkos poveikiui. Todėl šių medžiagų pasitelkimas pastatų fasado įrengimui – patikimas ir ilgaamžis sprendimas. Aliuminio sistemos dažniausiai pasirenkamos įvairios komercinės paskirties pastatų įrengimui. Kai norisi sukurti išskirtinės išvaizdos pastatą, kurio vidus būtų užpildomas natūralia saulės šviesa.

Įvairios poilsio ir pramogų erdvės, tokios kaip vandens pramogų parkai, sporto arenos ar sporto salės. Aliuminio profiliai ir stiklas – atrodo stilingai ir padeda sutaupyti. Kadangi į patalpas patenka maksimaliai natūralios šviesos, sumažinamos išlaidos dirbtiniam apšvietimui. O saulės apšviestos patalpos visuomet atrodo jaukiau, nei apšviestos lempomis.

Aliuminis lengvai dera su kitais fasado apdailos sprendimais, o jo ilgaamžiškumas ir lengva priežiūra  – tai tik keletas iš gausybės privalumų. Kurie nurungia kitas, fasadų įrengimui naudojamas medžiagas.

Tinka ir stilingam namų įrengimui

Aliuminio fasadų sistemos vis dažniau pasitelkiamos ne tik verslo patalpų, bet ir namų įrengime. Saulėti, šilti ir erdvūs namai – rezultatas, kuris pasiekiamas aliuminio sistemų pagalba. Stiklinės sienos, durys ar net stogas – moderniai atrodantis ir daug jaukumo namams suteikiantis sprendimas.

Be savo modernios išvaizdos, fasadų sistemos pasižymi ir šilumos bei garso izoliacinėmis savybėmis. Todėl namai sukuriami lyg tikra ramybės oaze, kurioje šviesu, šilta ir ramu.
Galime pasiūlyti ir aliuminio langus, duris, bei slankiojančias durų sistemas. projektavimo bei gamybos paslaugas.