Kokias duris rinktis, statant naują namą ar renovuojant seną?

Kokias duris rinktis

Kokias duris rinktis – dažnai kylantis klausimas, statantis naujus namus, ar norint atsinaujinti senuosius. Norisi, kad durys būtų patvarios, stabilios, ilgaamžiškos. Bet tuo pačiu ir pasižymėtų termoizoliacinėmis savybėmis bei atrodytų gražiai ir stilingai. Daugybė reikalavimų, kurie visiškai natūralūs. Juk investuojant į namus, norisi, kad to nereiktų daryti ir vėl, praėjus vos keliems metams.
Pagrindiniai ir populiariausi rinkos pasiūlymai – medinės, plastikinės, šarvuotos ir aliuminės. Tačiau jau keletą metų pastebima auganti tendencija – vis dažniau naujakuriai renkasi aliuminio duris. Tad kokios šių durų savybės lemia tokį jų augantį populiarumą?

Žinant visas aliuminio durų savybes, nebekyla klausimo

kokias duris rinktis

Pirmiausia, aliuminės durys – nepaprastai patvarios. Jų tvirtas, nesideformuojantis profilis lemia jų ilgaamžiškumą. Skirtingai nei plastikines, aliuminio duris mažiau veikia oro temperatūrų pokyčiai. Jos atsparesnės drėgmei nei medinės durys, atsparesnės ir įbrėžimams, reikalauja mažiau priežiūros. Todėl jas visada bus lengva ir patogu varstyti, neatsiras konstrukcijų tarpai ar įtrūkimai.
Antra – aliuminės durys turi puikias garso ir šilumos sulaikymo savybes. Todėl pasirinkus tokias lauko duris, jūs galėsite būti tikri, kad šiluma „nepabėgs“ iš namų, atvirkščiai, durys ją sulaikys viduje. Tai ypač aktualu šių dienų tendencijoms, nes gyvenamiesiems namams privaloma A++ klasė.  O triukšmas ir lauko garsai iš išorės nesiverš į namus.
Trečia – aliuminės durys turi bene plačiausią dizaino galimybių įvairovę. Aliumines duris galima derinti su grūdintu stiklu. Stiklą darant tik dizaino detale, ar leidžiant jam užimti didžiąją dalį durų ploto. Aliumines duris galima dažyti bet kokia jūsų pasirinkta spalva. Bei sukurti įvairiausias akcentines detales.

Vienintelės durys, kurios gali būti nestandartinių išmatavimų

 

Jeigu savo namams ar biurui ieškote standartinių išmatavimų durų, turite gana platų jų pasirinkimą. Tačiau tais atvejais, kai reikalingos nestandartinės durys, geriausias ir ko ne vienintelis pasirinkimas – aliuminės durys. Dėl savo tvirtumo ir patvarumo, aliuminį galima naudoti gaminant itin dideles, nestandartinių dydžių duris. Kurios ilgainiui nepakeis formos, konstrukcija išliks stabili ir tarnaus daugybę metų.
Mėgstantiems modernius, išskirtinius dizainus – itin stilingai atrodo aliuminės durys, derinamos su aliuminiais langais. Taip namai ar verslo pastatas ne tik įgaus išskirtinę išvaizdą, bet ir užsipildys natūralia, šildančia saulės šviesa.
Galimybė namams suteikti daug saulės šviesos – tai dar vienas aliuminių durų ir langų privalumas. Ypač, pasirinkus duris, kurių didžiąją dalį užimą stiklas. Tokios durys gali būti naudojamos tiek laukui, tiek išėjimui į terasą.
Pasitelkus konstrukcijas, apsaugančias nuo įsilaužimo, aliuminio durys Jūsų namams suteiks modernumo, šviesos ir saugumo. Todėl svarstant, kokias duris rinktis, atsakymą tikriausiai jau turite.

Dalintis: