Kokius langus pasirinkti namui?

Kokius langus pasirinkti namui

 

Kokius langus pasirinkti namui  – vienas iš dažniausiai pasitaikančių klausimų, besistatantiems naujus namus. Rinkoje galite rinktis iš trijų variantų – mediniai, plastikiniai ir aliuminiai. Pastarieji – aliuminiai – tampa vis dažnesniu naujakurių pasirinkimu, ypač tų, kurie vertina ilgaamžiškus, tvirtus gaminius, bei tų, kurie nori netradicinių, nestandartinių sprendimų. Nemažai žmonių vis dar stokoja informacijos apie aliuminio langus ir jų privalumų gausą, bei pranašumus, lyginant su mediniais ar plastikiniais langais.

 

Kokius langus pasirinkti namui, jei norite ilgaamžiško ir

mažai priežiūros reikalaujančio varianto?

 

Visų rūšių nauji langai, kol nauji – atrodo puikiai, tačiau laikui bėgant, mediniai langai, paveikti šilumos ir šalčio, deformuojasi. Saulė turi neigiamą poveikį jų spalvai, todėl langų rėmus būtina periodiškai perdažyti, jų valymas ir priežiūra tampa sudėtingi.
Plastikiniai langai ilgainiui gali prarasti sandarumą. Per konstrukcijų tarpus ir sujungimus gali skverbtis šaltis, drėgmė, tuo tarpu aliuminio profiliai – itin tvirti ir atsparūs aplinkos poveikiui, todėl jie, laikui bėganti nesideformuoja, jų neveikia temperatūrų pokyčiai. Keičiantis metų sezonams, langų sandarumas nekinta, juos patogu ir lengva darinėti.
Aliuminio profilio spalva neblunka, todėl jų nereikia perdažyti, šlifuoti ar alyvuoti tam, kad jie atrodytų gražiai, tvarkingai ir estetiškai. Šie langai pasižymi ilgaamžiškumu, todėl ši investicija atsiperka su kaupu. Metų metus džiuginantys langai, kurių nereikia koreguoti, atnaujinti ar keisti.

Norite nestandartinių, itin didelių langų namui – aliuminio langai – geriausias pasirinkimas

Statantis naujus namus vis daugiau žmonių nori itin didelių, ko ne visą sieną užimančių langų, ypač jei statomi namai – užmiestyje, o pro tuos didelius langus atsiveria vaizdas į gamtą. Taip namuose sukuriamas jaukumas, jie užpildomi natūralia dienos šviesa. Sumažinamos ir išlaidos dirbtiniam apšvietimui, ir kasdien mėgaujamasi akį traukiančiais vaizdais už lango. Norint tokių didelių langų – vienintelis ir racionaliausias pasirinkimas – aliuminio langai, kadangi tik jų profilis yra pakankamai tvirtas, kad galėtų atlaikyti nestandartines, itin dideles konstrukcijas.
Tiesa, ir tokių didelių langų priežiūra – itin paprasta, juos lengva valyti, dėka specialios dangos, kuria dengiamas aliuminio profilis. Danga apsaugo nuo oro sąlygų, kurios gali neigiamai paveikti langą ir nuo susibraižymo.
Esame sukaupę daugiau nei 10 metų dirbant su aliuminio konstrukcijomis, todėl galime Jums pasiūlyti visas reikiamas paslaugas. Pradedant nuo konsultacijų, projektavimo iki gamybos ir montavimo. Susisiekite su mumis ir mes parinksime Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį variantą.